Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. gruodžio 5 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Gaižaičiuose atnaujinta krepšinio aikštelė

Gaižaičių kaimo bendruomenė baigė įgyvendinti projektą „Sportuojanti visuomenė“, pateiktą nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo projektų atrankos konkursui. Projekto vertė 679 eurai.

Bendruomenės nariai teikė projektą vargingos būklės Gaižaičių kaimo krepšinio aikštelės atnaujinimui, dviejų krepšinio lentų su lankais pakeitimui. Projektas orientuotas į seniūnijos vaikus ir jaunimą iki 29 metų, kurių šiuo metu seniūnijoje gyvena per šimtą, kad jiems būtų smagiau ir įdomiau gyventi, bendrauti, stiprinti sveikatą.

Bendruomenės pirmininkė Laimutė Petkauskienė  džiaugiasi, kad vykdant projektą į aikštelės tvarkymo darbus įsijungė ir jaunuoliai, kurie nudažė krepšinio lentų stovus, išbraižė krepšinio aikštelės linijas. Šauniai padirbėjo ir R. Melešiui padėjo Lukas Sora, Tadas Rimdžius, Rokas Navickas ir kiti vaikinai.

Džiugu, kad atnaujintoje aikštelėje, kai tik leidžia orai, renkasi savo akies ir rankos taiklumą išbandyti ir vaikai, ir jaunuoliai. Tai rodo, kad projekto tikslas pasiektas, stengtasi neveltui.

Gaižaičių kaimo bendruomenės informacija ir nuotraukos

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook