Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. spalio 22 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Tarybos posėdyje – suteiktas garbės ambasadoriaus vardas

Joniškio rajono savivaldybės taryba kovo 25 dieną susirinko į dar vieną nuotolinį tarybos posėdį. Svarstymui buvo paruošta itin daug sprendimų projektų – net 31 klausimas. Galima pasidžiaugti, kad po šio posėdžio pasipildė Joniškio rajono garbės ambasadorių gretos. Taryba vienbalsiai pritarė siūlymui suteikti Joniškio rajono garbės ambasadoriaus vardą Simonai Valančiūtei-Kaušas.

Administracijos direktorė Valė Kulvinskienė pristatydama S. Valančiūtę-Kaušas pažymėjo, kad ši aktyvi Joniškio krašto atstovė šiuo metu gyvena San Diego mieste Jungtinėse Amerikos Valstijose, yra nepelno siekiančios organizacijos „San Diego Oasis“ prezidentė vienijančios apie 1 tūkstantį garbaus amžiaus žmonių iš San Diego.

Simona nori ir gali skleisti žinias apie savo gimtąjį miestą, padėti ieškoti reikalingų humanitarinių ryšių Joniškio savivaldybei ir joniškiečiams. Jos vadybinė ir profesinė patirtis JAV gali būti naudinga Joniškio bendruomenei ir organizacijoms, dirbti su pagyvenusiais žmonėmis bei tobulinti savo darbo metodus ar pritaikyti naujas idėjas.

Posėdyje taip pat buvo pritarta labai reikšmingam rajonui sprendimui „Dėl Investicijų pritraukimo ir investuotojų skatinimo Joniškio rajone tvarkos aprašo patvirtinimo“. Šio sprendimo projekto tikslas – suaktyvinti naujų darbo vietų kūrimą, verslo plėtrą, investicijų pritraukimą į savivaldybę.

Pozityvų tarybos narių „taip“ išgirdo ir Joniškio rajono jaunimas. Pritarta Joniškio rajono savivaldybės vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programai, kurią pristatė jaunimo reikalų koordinatorė Daina Armonavičienė. Šia programa siekiama sudaryti palankias sąlygas kokybiškam jaunimo užimtumui vasaros atostogų metu, didinti jaunimo motyvaciją vasaros atostogų metu pasirinkti sezoninį darbą, padėti integruotis į darbo rinką vasaros atostogų metu, pagerinti jaunimo profesinio orientavimo kokybę.

Vienbalsio tarybos narių pritarimo sulaukė sprendimo projektas „Dėl Joniškio rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos sudarymo“. Naują nevyriausybinių organizacijų tarybą sudarys devyni nariai. Penki iš jų yra pasiūlyti viešai teikiamos informacijos internete būdu, du nariai – iš savivaldybei pavaldžių įstaigų, dar du – savivaldybės administracijos deleguoti nariai.

Pritarta „Dėl Joniškio rajono savivaldybei skirtų kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų paskirstymo ir iš šios programos finansuojamų darbų sąrašo patvirtinimo“ sprendimo projekto siūlymui. Jo esmė – paskirstyti Joniškio rajono savivaldybei skirtas kelių priežiūros ir plėtros programos lėšas vietinės reikšmės keliams 2021 metais.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook