Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. gruodžio 2 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Tarnybą palieka ilgametė Teisės ir metrikacijos skyriaus vedėjo pavaduotoja Jūratė Citkovienė

Šiandien paskutinė Joniškio rajono savivaldybės administracijos Teisės ir metrikacijos skyriaus vedėjo pavaduotojos Jūratės Citkovienės darbo diena. Daugiau nei 36 metus Jūratė Citkovienė atsakingai, profesionaliai ir sąžiningai dirbo civilinės metrikacijos srityje. Daugelio joniškiečių atmintyje ši sritis siejama būtent su šiuo asmeniu.

Jūratė visus darbo metus organizavo ir kūrė iškilmingą aplinką santuokos registravimo ceremonijų metu, registravo gimimus, vykdė kitas civilinės metrikacijos įstaigoms priskirtas funkcijas. Per visą šį ilgametį darbą Jūratės tarnybinė veikla atitiko visus aukščiausius valstybės tarnautojo veiklos ir tarnybinės etikos principus, o jos atsidavimas darbui buvo ir yra vertinamas kaip pavyzdys daugeliui kolegų.

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius už atsakingą, profesionalų ir sąžiningą darbą savivaldybėje daugiau nei 36-erius metus šiandien Jūratei įteikė garbingą apdovanojimą – padėkos ženklą.

Šimtus porų per savo darbo metus sutuokusi Jūratė džiaugėsi, kad per ilgą laikotarpį turėjo galimybę sutikti puikių specialistų, dirbančių šio krašto ir valstybės labui, su kurias kartu mokėsi ir siekdami bendrų tikslų sąžiningai vykdė pareigas. Ji dėkojo savivaldybės vadovams ir kolegoms už pagalbą, supratimą, suteiktą galimybę tobulėti ir linkėjo savivaldybei toliau išlaikyti aukštą profesionalumo kartelę visose srityse.

Joniškio rajono savivaldybės vadovai išeinančiai iš darbo Jūratei dėkojo už ilgametį nuoširdų darbą, tvirtą tikėjimą jo prasme, jautrumą, gebėjimą skleisti žmogiškąją šilumą ir viso kolektyvo vardu linkėjo kuo ilgiau džiaugtis gera sveikata, atsiradusiu laiku įvairesnėms pramogoms ir pomėgiams,  gražaus, prasmingo naujo gyvenimo etapo, kurį lydėtų sveikata ir sėkmė.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook