Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. lapkričio 28 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras pradeda naują veiklos etapą

Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras (ŠRATC) pradeda naują veiklos etapą keldamas savo darbuotojams ir jų teikiamų paslaugų kokybei aukščiausius reikalavimus.

„Vienas iš mūsų tikslų – kuo greičiau susigrąžinti sušlubavusį gyventojų bei dalininkų pasitikėjimą atsiradusį dėl dar prieš dešimtmetį padarytų klaidų ir to pasekmėje laiku nesuvaldytų situacijų bei pralaimėtų teisinių ginčų virtusių milijoniniais nuostoliais įstaigai. Tačiau patikinu, kad patirti nuostoliai bus suvaldyti, o kalbos apie galimą bankrotą – baigtos. Susitvarkę su užgriuvusiais iššūkiais, pirmiausia veiklą orientuosime į pagrindinius tikslus – teikti kokybiškas paslaugas už sąžiningą kainą, didinti teikiamų paslaugų kokybę, griežtinti atliekų vežėjų kontrolę, skatinti atliekų prevenciją ir dalijimąsi nebenaudojamais daiktais, taip mažinant susidarančių atliekų kiekius. Taip pat plėsime ŠRATC teikiamų paslaugų apimtis, nesudarant galimybių atliekų tvarkymo grandinėje veikiančioms verslo įmonėms papildomai pelnytis regiono gyventojų sąskaita. Sieksime būti dar modernesne, aukščiausius skaidrumo standartus taikanti įmonė, ypatingą dėmesį skirianti visuomenės informavimui bei švietimui, keliant žmonių sąmoningumą. Šias siekiamybes padės užtikrinti kompetentingi, savo darbo sritį gerai išmanantys darbuotojai“, – sako naujasis ŠRATC direktorius Žilvinas Šilgalis.

Informuojame visuomenę, kad keičiamas ir 18 m. įstaigos veiklą atspindėjęs logotipas tuo pradedant formuoti naują, šiuolaikišką, modernios įstaigos įvaizdį. Kartu su komanda parinktas ir naujas ŠRATC šūkis – „DAUGIAU NEI ATLIEKŲ TVARKYMAS“.

Naujasis logotipas transformuotas taip, kad atitiktų atliekų tvarkymo hierarchijos (prioritetų) eiliškumą ir rodytų teisingą tvaraus vartojimo kryptį, t.y. skatintų atliekų prevenciją ir jų kiekių mažinimą, o ratu einančios rodyklės pabrėžia žiedinės ekonomikos svarbą, kai ypatingas dėmesys skiriamas susidariusių atliekų grąžinimui atgal į ciklą ir jų perdirbimą. Naujajame logotipe spalvų derinys yra geltona-pilka-žalia, kur geltona spalva simbolizuoja Saulės kraštą, pilka – praktiškumą, o žalia – teisingą požiūrį į tvarumą.

ŠRATC informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook