Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. spalio 25 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Savivaldybėje lankėsi LR Aplinkos ministras Simonas Gentvilas

Šiandien Joniškio rajono savivaldybėje lankėsi LR Aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Vizito metu lankytasi Valstybinių miškų urėdijos Joniškio regioniniame padalinyje.

Meras paminėjo, kad profesionalūs urėdijos ir medelyno darbuotojai visuomet prisideda ir prie bendro Joniškio kraštovaizdžio gerinimo. Su Joniškio medelyno viršininku diskutuota apie įstaigos ateities perspektyvas, galimybes išsaugoti šį padalinį ir esamas darbo vietas.

Savivaldybės administracijoje aptarti svarbūs aglomeracijos, vandentvarkos, nuotekų klausimai. Pristatyta savivaldybės patirtis, aptartos iškylančios problemos atliekų tvarkymo srityje, naujų investicijų galimybės ir atsinaujinančios žalios energetikos vystymas. Pažymėta tarpinstitucinio bendradarbiavimo svarba įgyvendinant infrastruktūros projektus.

Žagarėje pristatyta vykdomo parko projekto eiga, kalbėta apie galimybes įgyvendinti pradėtą projektą pilna apimtimi. Taip pat ministras turėjo galimybę susipažinti su Žagarės regioninio parko vykdoma veikla, įgyvendinamais projektais.

Ministro vizito metu apsilankyta ir Juodeikiuose – mažojoje Lietuvos kultūros sostinėje 2021 m. Bendruomenės pirmininkė aprodė svečiui svarbiausius objektus – Vytauto Didžiojo paminklą, koplyčią, tėvo Stanislovo namelį, pristatė asociacijos vykdomą veiklą, planuojamus renginius.
Apsilankymo pabaigoje apsilankyta ir Mūšos tyrelio pelkėje.

LR Aplinkos ministro S. Gentvilo ir Joniškio rajono savivaldybės mero V. Gailiaus vardu dėkojame visiems prisidėjusiems prie šio vizito sklandaus ir saugaus organizavimo, nuoširdžius ir atvirus pokalbius, išsakytas esamas problemas.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook