Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. rugpjūčio 5 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Savivaldybės vadovai susitiko su spaudos atstovais

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir savivaldybės administracijos direktorė Valė Kulvinskienė susitiko su rajono spaudos atstovais. Spaudos atstovams  savivaldybės meras pristatė  praėjusią savaitę savivaldybės taryboje patvirtintą Joniškio rajono savivaldybės 2021–2027 metų strateginį plėtros planą (toliau – strateginis plėtros planas).

Strateginio plėtros plano rengimo tikslas – parengti aplinkos, socialinę ir ekonominę raidą skatinantį, vietos bendruomenės poreikius tenkinantį ir kryptingą bei darnią Joniškio rajono plėtrą užtikrinantį planavimo dokumentą.

„Minėtas strateginis plėtros planas parengtas atsižvelgiant į gyventojų poreikius. Į strateginio plėtros plano rengimo procesą siekta įtraukti kuo daugiau suinteresuotų šalių ir įvairių sričių ekspertų, nes kiekvieno iš jų nuomonė yra labai svarbi formuojant savivaldybės viziją, strateginius plėtros prioritetus, strateginius tikslus, uždavinius, priemones ir pagrindinius projektus. Strateginio plėtros plano rengimas buvo nemenkas iššūkis, kadangi tradiciškai jo rengimui ankstesniais laikotarpiais buvo perkamos paslaugos, jo rengimui buvo išleidžiamos nemenkos sumos biudžeto lėšų. Džiugu, kad sulaukiau palaikymo septynmetį planą  rengti patiems, tad buvo sudarytos  keturios darbo grupės, kurios aktyviai dirbo, vertino kitų institucijų patirtį, diskutavo su ekspertais. Svarbu tikėti tuo, ką darai ir daryti tai, kuo tiki.“ –  susitikime su spaudos atstovais kalbėjo meras Vitalijus Gailius.

Pasak savivaldybės administracijos direktorės Valės Kulvinskienės, plėtros vizija Joniškio rajonas vadovausis ateinantį dešimtmetį: Joniškio kraštas – šiaurės Lietuvos širdis, atvira kiekvienam žmogui, kokybiškam ir saugiam gyvenimui, verslo ir kūrybos plėtrai, tai laimingas, verslus ir žalias kraštas.

Vadovai pasidžiaugė, kad Joniškio rajonas yra patrauklus jaunoms šeimos dėl labai svarbių socialinių aspektų – puikus susisiekimas su oro uostu Rygoje, geras interneto ryšys, kuris svarbus dirbant nuotoliniu būdu, nemenka pasiūla ekologiškuose ūkiuose užaugintos produkcijos, patogus susisiekimas su viešąsias paslaugas  gyventojams teikiančiomis įstaigomis.

Susitikimo metu atsakyta į rajono spaudos atstovų pateiktus klausimus, aptartos COVID-19 aktualijos.

Su Joniškio rajono savivaldybės 2021–2027 metų strateginiu plėtros planu ir jo įgyvendinimo priemonėmis galite susipažinti čia.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook