Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. rugpjūčio 5 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Aptartas ugdymo įstaigų darbas po Naujųjų metų

Savivaldybės vadovai ir švietimo įstaigų direktoriai aptarė tolimesnio mokinių ugdymo ir priežiūros klausimus. Savivaldybės meras V. Gailius ir administracijos direktorė V. Kulvinskienė padėkojo įstaigų vadovams už sėkmingą ir nuoširdų darbą sunkiomis sąlygomis, palinkėjo kantrybės ir sutelktumo įveikiant sunkumus.

Po atostogų, kurios 1-4 klasių moksleiviams baigiasi sausio 3 d., o 5-12 kl. mokiniams – sausio 5 d., pirmąją savaitę visų Joniškio rajono savivaldybės švietimo įstaigų 1-12 kl. mokiniai mokysis nuotoliniu būdu, kaip kad buvo numatyta 2020 m. gruodžio 16 d. Vyriausybės nutarime. 

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus auginantiems tėvams, kuriems dėl savo darbo pobūdžio nėra galimybės dirbti nuotoliniu būdu, ir toliau bus sudarytos sąlygos gauti vaikų priežiūros, maitinimo ir ugdymo paslaugas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose.

Atkreiptinas dėmesys, kad tokios paslaugos teikiamos išimtiniais atvejais, tėvų prašoma atsakingai vertinti situaciją. Savivaldybės meras V. Gailius akcentavo, kad visi be išimties ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai turi gauti kokybišką ugdymą nepaisant nuotolinio ugdymo sąlygų. 

Švietimo įstaigos ugdymą ir veiklas ikimokyklinio ir piešmokyklinio amžiaus vaikams organizuos užtikrindamos valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Informaciją apie nedarbingumo išmokas rasite čia.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook