Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. rugpjūčio 5 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Bus surenkamos nupuoštos Kalėdinės eglutės

Kasmet per žiemos šventes visų mūsų namus papuošia tūkstančiai žaliaskarių eglučių, džiuginančių mūsų širdis ir teikiančių namams jaukumą ir šventinę nuotaiką. Liūdna, tačiau šventėms praėjus su eglutėmis tenka atsisveikinti.

Informuojame, kad šiemet eglučių surinkimas Joniškyje ir Žagarėje vyks sausio 14 dieną, todėl gyventojų prašome iki nurodytos dienos sunešti nupuoštas eglutes arba jų šakas.

Prašome daugiabučių namų gyventojų nupuoštas eglutes, eglių šakas be jokių metalinių ar kitų detalių tvarkingai sudėti prie daugiabučiam namui priklausančios atliekų surinkimo aikštelės, iš kurios jos bus paimtos ir išvežtos. Prašome nepalikti eglučių kiemuose, po balkonais, neteršti savo ir kaimynų gyvenamosios aplinkos, o taip pat nedėti šakų ir eglių į pusiau požeminius atliekų konteinerius.

Individualių namų gyventojai, turintys tokių eglučių, privalo jas patys tinkamai susmulkinti ir panaudoti savo namų reikmėms. Visi kartu sukurkime gražią tradiciją ir nupuoštas eglutes suneškime tvarkingai, nemėtant jų savo gyvenamojoje aplinkoje. 

Joniškio rajono savivaldybės administracijaĮ viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook