Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. gruodžio 6 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Svarbu! Kviečiame rajono gyventojus tirtis dėl COVID-19 ligos

Reaguojant į koronaviruso situaciją šalyje ir atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu rajone veikiančiame mobiliajame patikros punkte  testo atlikimui yra laisvų vietų, raginame gyventojus atlikti COVID-19 (koronaviruso) molekulinį PGR tyrimą iš nosiaryklės (toliau – tyrimai). Atkreipiame gyventojų dėmesį, kad registracija vyksta paskambinus į Koronos karštąją liniją trumpuoju telefono numeriu 1808.

Pažymime, kad tyrimai NEMOKAMI!

Registracija vyksta paskambinus į Koronos karštąją liniją trumpuoju telefono numeriu 1808. Atsiliepus operatoriui būtina pasakyti „Joniškio profilaktinis tyrimas“ (jeigu operatorius nesutinka, gyventojas turi teisę paprašyti pasitikslinti informaciją).

Prisiskambinti į Karštąją liniją užtrunka, todėl surinkę telefono numerį 1808 ir išgirdę kvietimo signalą, turite sulaukti, kol atsilieps operatorius, informuos, kad paskambinote į Koronos karštąją liniją ir pateiks Jums informaciją (pranešimą) apie tolimesnę registravimosi eigą. Prašome gyventojų kantrybės!

Skambinti į liniją galima visoje Lietuvoje visą parą nemokamai iš visų tinklų.

Kaip atvykti?

Tyrimai atliekami mobiliajame punkte (Joniškio ligoninės automobilių stovėjimo aikštelė, Pašvitinio g. 21, Joniškis). Jokiu būdu negalima vykti į mobilų punktą nesiregistravus – prieš tai būtina kiekvienam asmeniui savarankiškai skambinti 1808 ir vykti išsitirti nurodytu laiku.

Saugokime save ir kitus!

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook