Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. gruodžio 2 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Ankstyvosios intervencijos programa

Joniškio rajono savivaldybė palaiko Nrakotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento iniciatyvą – šiuolaikiškų ir interaktyvių svetainių plėtojimą ir viešinimą. Svetainių turiniu siekiama ugdyti jaunų žmonių sąmoningumą, kritišką mąstymą psichoaktyviųjų medžiagų temomis, motyvuoti visuomenę nerūkyti, o pradėjusius – atsisakyti žalingo įpročio, taip pat padėti tėvams stiprinti ryšį su vaikais.

Svetainėje www.askritiskas.lt pateikiama informacija apie psichoaktyviąsias medžiagas, galimas vartojimo rizikas ir pasekmes, pagalbos būdus vartojantiems ar bandžiusiems vartoti asmenims, jų draugams, suteikiama galimybė lankytojams užduoti rūpimus klausimus anonimiškai.

www.nerukysiu.lt skirta asmenims, norintiems mesti rūkyti, taip pat motyvuoti asmenis nerūkyti. Svetainėje pateikiami interaktyvūs testai, animuotas žmogaus kūnas, rodantis rūkymo žalą sveikatai, informacija, kur kreiptis pagalbos metant rūkyti. Taip pat svetainėje sudaryta galimybė užduoti klausimus anoniminėmis žinutėmis. Nuo 2021 m. vasario 5 d. pagalba metantiems rūkyti teikiama ir telefonu.

Kviečiame atžalas turinčius tėvus apsilankyti svetainėje www.kaveikiavaikai.lt Svetainės informacija padės geriau suprasti savo vaikus, stiprinti tarpusavio ryšį bei suteiks reikalingų žinių apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją. Svetainėje tėvai ras daug naudingų patarimų, užduočių, testų bei vaizdinės medžiagos įvairiomis temomis.

 Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook