Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. lapkričio 28 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Aptarta universalios sporto salės ir baseino komplekso Joniškio mieste koncepcija

Joniškio rajono savivaldybės vadovai ir projekto įgyvendinimo darbo grupės nariai nuotoliniame susitikime aptarė Joniškio miesto universalios sporto  salės ir baseino komplekso statybos įgyvendinimo koncepciją. Meras Vitalijus Gailius darbo grupei pristatė konsultacijų su potencialiais investuotojais galimybes.

Administracijos direktorius Tomas Armonavičius akcentavo, kaip  svarbu universalaus sporto komplekso projekto įgyvendinimo veiksmų plane nusimatyti konkrečias datas ir kai kuriuos darbus vykdyti lygiagrečiai, maksimaliai naudojant išteklius ir laiką.

Joniškio rajono savivaldybės administracija inicijavo sporto / aktyvaus laisvalaikio paslaugų ir infrastruktūros poreikio apklausą, kurią vykdė 2021 m. balandžio 15-28 dienomis. Anketą sudarė 13 klausimų, kuriais norėta išsiaiškinti gyventojų aktyvumą, sporto paslaugų ir sporto infrastruktūros poreikį. Iš viso apklausoje dalyvavo 1035 respondentai.

Apibendrinant vykdytos apklausos duomenis galima teigti, kad Joniškio rajone gyvena aktyvūs, sportuojantys arba aktyvia fizine veikla užsiimantys žmonės, kuriems nepakanka esamų sporto paslaugų ir esamos sporto infrastruktūros Joniškio rajone. Labiausiai jaučiamas baseino paslaugų trūkumas ir baseino bei universalaus sporto komplekso kaip naujo sporto objekto poreikis.

Detalesni apklausos rezultatai čia.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook