Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. lapkričio 28 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Novoselica miesto savivaldybe

2019 m. liepos 6 d. Joniškio miesto šventės metu Novoselica miesto (Ukrainos Respublika) savivaldybės merė  Marija Nikorič  ir Joniškio rajono (Lietuvos Respublika)  savivaldybės meras Vitalijus Gailius pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Sutarties pasirašymo ceremoniją stebėjo į miesto šventę atvykusios delegacijos iš Latvijos (Aucė, Duobelė, Tervetė), Švedijos (Vimerbis), Moldovos Respublikos (Ungenis), Baltarusijos (Kapylius), Ukrainos (Novoselica).

Sutartyje su Novoselica miestu numatoma skatinti ir plėtoti abipusiškai naudingą bendradarbiavimą kultūros, švietimo, sporto, meno, sveikatos apsaugos, socialinės paramos, turizmo, jaunimo mainų, aplinkos apsaugos, paveldo, ekonominių mainų ir kitose bendrų interesų srityse, stiprinti tarpusavio supratimą ir draugystę tarp tautų.

Jau keletą metų Joniškio rajono ir Novoselicos miesto savivaldybės neoficialiai bendradarbiauja, dalijasi patirtimi. Šių metų gegužės mėnesį Joniškio rajono savivaldybės atstovai lankėsi Novoselicos mieste, kur vizito metu buvo nuspręsta keletą metų trunkančią draugystę sutvirtinti bendradarbiavimo sutartimi.

Po sutarties pasirašymo joniškiečius ir miesto svečius džiugino Šiaulių bigbendo koncertas (Lietuva). Meno vadovas ir dirigentas Raitis Ašmanis.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook