Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. lapkričio 28 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Aptartos dviejų savivaldybių bendradarbiavimo galimybės

Antradienį Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, jos pavaduotojas Aivaras Rudnickas susitiko su Pakruojo rajono savivaldybės vadovais. Susitikimo tikslas – aptarti bendrų projektų rengimo galimybes, dviejų savivaldybių bendradarbiavimo kryptis ir palaikyti draugiškus ryšius.

Joniškio savivaldybės vadovai dalinosi patirtimi ir pastebėjimais įgyvendinant savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos bendrąjį planą, pristatė artimiausias veiklas ir numatytus darbus siekiant efektyvinti švietimo įstaigų veiklą. Pakruojo savivaldybės administracijos direktorė Ilona Gelažnikiene nuogastavo, kad pakruojiečių laukia nemenki darbai siekiant optimizuoti savo rajono švietimo įstaigų tinklą.

Joniškio rajono savivaldybės meras pateikė nuomonę  dėl keliamų kvalifikacinių reikalavimų švietimo įstaigų vadovams ir konkursų šių įstaigų vadovų pareigoms eiti tvarkos, kurios įgyvendinimo pasekmė – į kai kurias švietimo įstaigas neatsiranda kandidatų užimti švietimo įstaigos vadovo pareigas, visoje Lietuvoje vyrauja švietimo įstaigų vadovų trūkumas.

Savivaldybių vadovų susitikimas tęsėsi diskusija apie galimybę dalyvauti bendruose strateginiuose, verslo ir turizmo projektuose. Dviejų savivaldybių vadovų susitikime aptarti ir kiti reikšmingi savivaldybių darbai bei tolimesnės perspektyvos.

Susitikimo pabaigoje savivaldybių vadovai pasikeitė nuomonėmis ir pasidalijo patirtimi bei įžvalgomis apie pradėtus darbus ir prioritetus. Susitikimo rezultatus apibendrinęs Joniškio meras pasidžiaugė, kad tarp dviejų savivaldybių vyksta rezultatyvus bendravimas. Abiejų savivaldybių atstovai palinkėjo vieni kitiems sėkmės, prasmingų darbų ir reikšmingų sprendimų.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook