Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. lapkričio 28 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Po vizito Tauragės rajono savivaldybėje – naujos idėjos

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė ir savivaldybės administracijos atstovai lankėsi Tauragės rajono savivaldybėje.

Susitikimo tikslas – aptarti verslo skatinimo priemones ir dviejų savivaldybių bendradarbiavimo kryptis,  aplankyti Tauragės industrinį parką, susipažinti su jo veikla, ieškoti verslo skatinimo Joniškio savivaldybėje idėjų.

Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas ir administracijos direktorius Modestas Petraitis pristatė Tauragės kraštą, savivaldybės prioritetus, svarbiausius įgyvendinamus projektus, atliekamus ir planuojamus atlikti darbus, verslo skatinimo galimybes.

Susitikimo metu Tauragės apskrities verslininkų asociacijos pirmininkė Giedrė Stulginskienė pristatė užsieniečių įdarbinimo aspektus, džiaugėsi  savivaldybės  ir vietos verslininkų bendravimo formomis.

Savivaldybės atstovai aplankytė labiausiai išvystytą šeimos valdomą industrinį parką Lietuvoje, turintį daugiau nei 100 000 m² ploto pramoninių patalpų, paruoštų verslui ir beveik 200 000 m² ploto, skirto plėtrai. Šiuo metu parke sukurta daugiau nei 1000 šiuolaikiškų darbo vietų, pritraukta daugiau nei 40 milijonų eurų investicijų. Industrinio parko steigėjas Antanas Stankus ir jo sūnūs Darius ir Linas pristatė  veiklas ir mielai dalinosi su joniškiečiais patarimais ir naujomis idėjomis.

Savivaldybės meras Vitalijus Galius tauragiškiams tarė ačiū už pasidalintą patirtį ir idėjas, kurios svarbios siekiant skatinti smulkųjį verslą ir pritraukti užsienio investuotojus į Joniškio rajoną.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook