Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. lapkričio 28 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Savivaldybėje aptartos Darbo kodekso aktualijos

Priimtasis Darbo kodeksas nuo kitų metų atneš naujovių į darbdavių ir darbuotojų santykius. Tad š. m. rugsėjo 20 d. vykusiame informaciniame seminare „Darbo kodekso aktualijos“ su būsimomis ir esamomis LR Darbo kodekso aktualijomis kvietė supažindinti Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras kartu su Valstybinės darbo inspekcijos Šiaulių skyriumi.

Planuotas renginys, turėjęs vykti centro patalpose, sulaukė milžiniško susidomėjimo, todėl buvo perkeltas į Joniškio rajono savivaldybės didžiąją salę. Seminare dalyvavo daugiau nei 150 asmenų. Valstybinės darbo inspekcijos vyr. Inspektoriai Mantas Leščiauskas ir Aidas Šiurkus labai tiksliai ir glaustai parinko informaciją, dalinosi žiniomis seminaro metu.

Vyr. darbo inspektorius A. Šiurkus pristatė nelaimingo atsitikimo darbe prevencijos programą, remdamasis neseniai įvykusių nelaimių pavyzdžiais. Vyr. Inspektorius darbo teisei M. Leščiauskas įdomiai, naudingai ir koncentruotai perteikė žinias kaip efektyviai pritaikyti naują kodeksą organizacijos veiklos efektyvumo didinimui.

Buvo pabrėžta, kad ne tik reikia mokėti, suprasti, bet ir suvokti, kaip svarbu darbo sutartyje teisingai įvardinti darbo sąlygas, darbo laiko trukmę, darbo ir poilsio balanso esmę, darbo užmokesčio apskaitos niuansus ir pan.

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras ir toliau stengsis operatyviai reaguoti į Joniškio organizacijų ir žmonių poreikius, o ir atnaujinti kontaktiniai dalyvavusių asmenų duomenys centrui padės efektyviau skleisti informaciją apie centro organizuojamus mokymus, seminarus, renginius.

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook