Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. lapkričio 28 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Meras Vitalijus Gailius susitiko su šilumos tiekimo vadovais

Balandžio 18 d. Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius susitiko su UAB „Fortum Heat Lietuva“ ir UAB „Fortum Joniškio energija“ vadovais. Susitikimo metu įmonių vadovai atsakė į Joniškio rajono savivaldybės mero V. Gailiaus klausimus dėl šilumos tiekimo problemų ir galimybių mažinti kainą.

Buvo aptartos šilumos punktų ir šilumokaičių priežiūros eksploatavimo problemos, kurios yra dažnai gyventojų minimos ir rajono merui gerai žinomos. Taip pat aptarta galimybė Joniškio rajono privačių namų gyventojams prisijungti prie dujų tiekimo sistemos, kokios galimybės privesti magistralinius tinklus prie konkrečios gatvės, kokie kriterijai yra taikomi ir paprašyta vadovų, kad apie tai būtų pakankamai informacijos vietos gyventojams.

UAB „Fortum Joniškio energija“ informavo, kad informaciją dėl prisijungimo prie dujų tiekimo sistemos, gyventojai jau dabar gali surasti UAB „Fortum Joniškio energija“ interneto svetainėje, o detalesnę informaciją gyventojams pateiks artimiausiu metu.

UAB „Fortum Joniškio energija“ eksploatuoja Joniškio miesto ir rajono centralizuotą šilumos tinklą. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys – šilumos ir karšto vandens gamyba, tiekimas ir pardavimas Joniškio miesto, Joniškio rajono Žagarės miestelio ir Gataučių kaimo gyventojams, daugiabučių namų šilumos punktų priežiūra. UAB „Fortum Heat Lietuva“ valdo 66,2% UAB „Fortum Joniškio energija“ akcijų.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook