Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. lapkričio 28 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Ieškota naujų idėjų, dalintasi gerąja patirtimi

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė ir savivaldybės administracijos atstovai pirmadienį lankėsi Pasvalio rajono savivaldybėje. Pagrindinis susitikimo tikslas – pasisemti gerosios patirties įgyvendinant projektus, kuriant gyventojų gerbūvį.

Merą Vitalijų Gailių ir jo komandą labiausiai domino Pasvalio savivaldybėje įgyvendintas projektas, kurio metu rekonstruotas daugiafunkcinis kompleksas – Pasvalio sporto mokykla su 1000 žiūrovų talpinančia sale, bėgimo takais, šuoliaduobe, atskira bokso sale ir baseinu.

Susitikimo metu domėtasi gerąja pasvaliečių patirtimi viešųjų paslaugų teikimo gyventojams srityse, kalbėta apie jaunimo politikos įgyvendinimo ir švietimo aktualijas.

Susitikimo metu diskutuota dėl bendrų projektų, aplankyta Pasvalio sporto mokykla, parko teritorijoje įrengtas sporto aikštynas, stadionas ir kempingas, aplankytas Pasvalio krašto muziejus, kuriame veikia etnografijos, istorijos, geologijos, archeologijos ekspozicijos skyriai.

Susitikimo rezultatus apibendrinęs meras Vitalijus Gailius pasidžiaugė, kad tarp dviejų savivaldybių užsimezgė rezultatyvus bendradarbiavimas. Joniškio rajono savivaldybės meras padėkojo Pasvalio rajono savivaldybės atstovams už gerosios patirties, patirtų nesėkmių pasidalinimą ir suteiktą puikią progą susipažinti su reikšmingais savivaldybės darbais gyventojų labui.

Susitikimo pabaigoje savivaldybių atstovai sutarė kitą susitikimą surengti Joniškio rajone.

Kanceliarijos skyriaus informacija
Rūtos Grušaitės nuotraukos

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook