Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. lapkričio 28 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Padėkota rajono olimpiadų ir konkurso nugalėtojams

Birželio 4 d. Baltojoje sinagogoje vyko Joniškio rajono olimpiadų ir konkursų nugalėtojų šventė, kurią organizavo Joniškio rajono švietimo centras. Susirinkusieji turėjo galimybę pasidžiaugti mokinių pasiekimais, padėkoti jiems už ryžtą ir mokytojų darbą.

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius įteikė padėkas „Aušros“ gimnazijos mokiniams Benui Demereckui laimėjus I vietą chemijos, biologijos, fizikos ir matematikos olimpiadose ir Rugilei Martinaitytei už I vietą chemijos, biologijos, lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadose.

Šventės metu buvo įteiktos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo padėkos  mokiniams, užėmusiems I vietas rajoniniuose olimpiadų etapuose bei juos ruošusiems mokytojams.

Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja renginio vedėjams Jokūbui Šilinui ir Andrėjai Jeneliūnaitei, muzikos mokytojoms Birutei Jurgaitytei ir Ritai Eidukienei už muzikinius kūrinius, kuriuos atliko Gabija Laurinavičiūtė, Domas Mizgiris, Monika Sabuckytė, Smiltė Rapečkaitė ir Viktorija Kučikaitė.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

 

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook