Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. lapkričio 28 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Su rajono ūkininkais diskutuota apie investicijas rajono keliams

Šiandien Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius diskutavo su rajono ūkininkais dėl lėšų vietiniams keliams iš savivaldybės biudžeto skyrimo. Investicijos keliams kasmet Joniškio rajono savivaldybėje didėja, ir didėja ne tik finansavimas iš valstybės biudžeto, bet ir iš savivaldybės prisidedamų lėšų.

Jei 2015 metais iš savivaldybės biudžeto keliams visai nebuvo skiriama lėšų, tai 2020 metais planuojama prisidėti apie 404 tūkst. Eur. Iš valstybės biudžeto atitinkamai bus skiriama apie 1703,1 tūkst. Eur. 

Svarbu paminėti, kad investicijos bus daugiau skiriamos ne į duobių užpylimą, žvyravimą, laikiną kelio būklės pagerinimą, bet į kapitalinį kelių sutvarkymą ir šiam tikslui skiriamos lėšos yra ir bus nuolat didinamos. Buvo žadėta kelių būklei gerinti skirti 50 proc. nuo surinktos padidėjusios žemės mokesčio dalies, tačiau, šis skaičius yra ženkliai didesnis – surinkta apie 500 tūkst. Eur, skirta – apie 400 tūkst.

„Džiaugiuosi ūkininkų aktyvumu ir noru, kuo greičiau spręsti visus kylančius klausimus ir problemas. Ačiū, kad esate neabejingi rajono problemoms, savivaldybė – tai mes visi“, – susitikimo su ūkininkais metu kalbėjo rajono meras Vitalijus Gailius.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook