Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. rugpjūčio 5 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Atšvaitų diena – prisisek atšvaitą ir būk matomas kelyje

Netrukus, spalio 15 d., visoje šalyje bus tradiciškai minima Atšvaitų diena. Šiandien Joniškio rajono savivaldybėje lankėsi VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovai ir dovanojo atšvaitų  bei šviesą atspindinčių priemonių  Joniškio rajono savivaldybės seniūnijoms, kurios jau nuo šiandien organizuoja atšvaitų platinimą. 

Šviesą atspindinčios priemonės dalijamos visose Joniškio rajono seniūnijose. Gyventojai gali atvykti į savo seniūniją, pasiimti atšvaitą ir pasimokyti kaip taisyklingai jį segėti. Atmintinė, kaip taisyklingai nešioti atšvaitą, paskelbta VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos tinklalapyje. Atkreipiame dėmesį, kad šviesą atspindinčių priemonių kiekis ribotas.

Šios akcijos tikslas priminti gyventojams, jog pasikeitus oro sąlygoms ir anksti temstant, daugiausia eismo įvykiuose nukenčia pėstieji, todėl būtina segėti ar užsidėti atšvaitus, nešioti drabužius su šviesą atspindinčia juosta, nes tai gali išgelbėti gyvybę. Atsargumo priemonės labai svarbios einant tamsiuoju paros metu ar esant blogam matomumui ir saugo tik tada, kai yra tinkamai naudojamos, o ne „ilsisi“ stalčiuje ar rankinėje.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook