Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. rugpjūčio 5 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Pasirašyta rangos sutartis

2020 m. balandžio 14 d. UAB „Joniškio vandenys“ pasirašė rangos sutartį su UAB „Eigesa“ dėl projekto „Vandens gerinimo įrenginių projektavimo, statinio projekto vykdymo ir statybos darbų atlikimo Blauzdžiūnų, Jakiškių ir Jankūnų kaimo vietovėse“. Projektas finansuojamas Europos žemės ūkio kaimo plėtros fondo, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto ir Joniškio rajono savivaldybės lėšomis. Bendra projekto suma – 296318,11 Eur su PVM.

Įgyvendinus projektą Blauzdžiūnų, Jakiškių ir Jankūnų vandenviečių teritorijose bus pastatyti vandens gerinimo įrenginių pastatai, įdiegta vandenvietės saugumo užtikrinimo sistema, pakloti visi reikiami lauko vandentiekio tinklai, nutiesti elektros tinklai, įrengta automatinė valdymo sistema ir duomenų perdavimas į dispečerinę, nauji įrenginiai prijungti prie esamų inžinerinių tinklų, aptverta teritorija ir sutvarkyta aplinka.

Blauzdžiūnų, Jakiškių ir Jankūnų gyventojams bus pagerinta tiekiamo vandens kokybė, kuri atitiks Europos Sąjungos geriamojo vandens direktyvos ir Lietuvos higienos normos reikalavimus. Darbai numatyti atlikti per 15 mėnesių, bet ne vėliau kaip iki 2022 m. birželio 15 d.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook