Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. gruodžio 5 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Konino miesto savivaldybe

Birželio 30 d. Miesto šventės metu Konino (Lenkija) miesto savivaldybės prezidentas Jozefas Nowickis ir Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Renginyje dalyvavo ir pasirašymo ceremoniją stebėjo į miesto šventę atvykusios delegacijos iš Latvijos (Aucės, Duobelės, Alūksnės, Jelgavos, Tervetės), Estijos, Švedijos, Moldovos Respublikos, Vokietijos, Baltarusijos, Ukrainos.

Sutartyje su Konino miestu numatoma skatinti ir plėtoti abipusiškai naudingą bendradarbiavimą kultūros, švietimo, sporto, meno, sveikatos apsaugos, socialinės paramos, turizmo, jaunimo mainų, aplinkos apsaugos, paveldo, ekonominių mainų ir kitose bendrų interesų srityse, stiprinti tarpusavio supratimą ir draugystę tarp tautų.

Joniškio rajono ir Konino miesto savivaldybių draugystė užsimezgė 2006 metais, o po trejų metų gegužės 16 dieną tarp miestų buvo pasirašytas ketinimų protokolas. Nuo to laiko tarp Joniškio ir Konino miestų buvo vystomas gražus bendradarbiavimas kultūros, švietimo ir kitose srityse.

Eilę metų Joniškio savivaldybė sėmėsi patirties iš kaimynų, džiaugėsi jų darbais ir galbūt kažko mokėsi vieni iš kitų. Šalių draugystę jungia bendra istorija, panašios tradicijos, o bendrų interesų srityse abipusis ryšys tik dar labiau sustiprėja.

                                            Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija ir nuotraukos

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook