Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. lapkričio 28 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Įteiktas Joniškio rajono garbės ambasadoriaus ženklas

Šiandien Joniškio rajono savivaldybėje meras Vitalijus Gailius ir mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė įteikė antrąjį Joniškio rajono garbės ambasadoriaus ženklą ir pažymėjimą Čikagoje (JAV) gyvenančiai Čikagos konsulinio korpuso moterų klubo komiteto narei Eglei Bačionytei.  Joniškio rajono garbės ambasadoriaus vardas suteiktas Joniškio rajono savivaldybės tarybos sprendimu.

Susitikimo metu kalbėta apie itin gausią Lietuvių bendruomenę Čikagoje, su kuria Eglė aktyviai bendrauja ir bendradarbiauja. Lietuvos šimtmečio proga Eglė Bačionytė su Lietuvių bendruomenės kultūros komitetu Čikagoje organizavo didžiausią lietuvių kultūrinį renginį – pristatyta roko opera „Barbora Radvilaitė“, sulaukusi didžiulio lietuvių susidomėjimo.

Viešnia atkreipė dėmesį, kad Joniškis pasikeitęs, tapo gyvesnis ir patogesnis gyventi. Rajono meras pasidžiaugė įgyvendintais ir vykdomais gyventojų kokybės, infrastruktūros gerinimo projektais rajone bei Joniškio krašto jaunimu, jų aktyvumu bei mokymosi rezultatais.

Savivaldybės vadovai padėkojo už aktyvų tautiškumo puoselėjimą ir bendradarbiavimą, palinkėjo sėkmingai skleisti žinią Čikagoje aktyviai veikiančiai lietuvių bendruomenei apie Joniškio kraštą.

Joniškio garbės ambasadoriaus vardas suteikiamas nepriekaištingos reputacijos Lietuvos Respublikos piliečiams, vykdantiems aktyvias verslo, turizmo, investicijų pritraukimo, kultūros, sporto, socialinės plėtros ir kitų sričių veiklas, sutinkantiems atstovauti Joniškiui, garsinti jo vardą, bendradarbiauti ir dalintis savo patirtimi bei ryšiais įgyvendinant įvairius Joniškio rajono savivaldybės  projektus ir iniciatyvas, užmezgant abipusius ryšius tarp savivaldybės ir užsienio valstybių savivaldybių, nevyriausybinių organizacijų bei kitų institucijų ar suinteresuotų asmenų.

 Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook