Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. rugsėjo 26 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Įgyvendintas turizmą skatinantis projektas

Joniškio rajono savivaldybė kartu Biržų, Pasvalio ir Pakruojo savivaldybėmis bei kaimynais iš už valstybės ribų (Bauskės, Iecavos, Rundalės, Vecumniekų savivaldybėmis) sugalvojo turistus pakviesti dažniau lankytis šiek tiek labiau į šiaurę nuklydusiuose rajonuose.

Čia kiekvienas norintis galėjo dalyvauti akcijoje ir laimėti prizų. 8 savivaldybės suvienijo pajėgas ir kartu sukūrė projektą (akciją) „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“. Projekto tikslas – lietuvius ir latvius supažindinti su Žiemgalos teritorijoje esančiais savivaldybių turizmo objektais ir šventėmis.

Joniškio krašte projektą jau trečius metus vykdė Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras. Minėtos įstaigos dėka sukurta speciali mobili programėlė „KaiminiZemgale“, kurios sukūrimą dalinai finansavo Lietuvos kultūros taryba, skirta pasiekti didesnę gyventojų dalį, ypatingai jaunimą. Ją galima parsisiųsti iš „Google Play“ ar „App Store“.

Akcijai pasibaigus, spalio 4 dieną, Vecumnieki savivaldybėje (Latvijoje) burtų keliu buvo traukiami projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ nugalėtojai. Susitikime dalyvavo mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Jurgita Bučinskienė ir turizmo vadybininkas Simonas Mykolaitis.

„Toks projektas skatina turizmą Žiemgalos regione. Džiugu, kad su Žiemgalos teritorijoje esančiais turizmo objektais  susipažinti ir dalyvauti organizuotose šventėse panoro ne tik Žiemgalos krašto gyventojai, bet ir  asmenys iš Vilniaus, Kauno, Rygos. Smagu, kad mobili programėlė pasiteisino ir pritraukė nemažai jaunimo.“, – renginio metu kalbėjo mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė

Su prizininkais bus susisiekta asmeniškai, o apdovanojimo renginys vyks spalio 12 d. Iecavoje. Renginio metu bus skelbiami aštuonių „Baltik Vairas“ dviračių bei papildomų prizų nugalėtojai.

Projekto Facebook profilis

Projekto internetinė svetainė

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook