Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. lapkričio 28 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Įgyvendinamų projektų sėkmės ir nesėkmės

Balandžio 18 d. Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė ir administracijos direktorė Valė Kulvinskienė susitiko su Joniškio rajono savivaldybės administracijos Ekonominės plėtros ir investicijų skyriaus  specialistais pasikalbėti apie  vykdomus projektus, finansuojamus Europos Sąjungos, valstybės ir savivaldybės biudžeto.

Aptariant įgyvendinamų projektų sėkmes ir nesėkmes, meras Vitalijus Gailius pasiūlė dėl nebaigiamų įgyvendinti projektų – „Joniškio kultūros centro modernizavimas“ (rangovas UAB „Avona“), „Socialinio būsto plėtra Joniškio rajone“ (rangovas  UAB „Aiba“) imtis griežtesnių priemonių rangovams ir svarstyti statybos rangos sutarties nutraukimo galimybę. Meras pažymėjo, kad ateityje Rangovų sutartinių įsipareigojimų nesilaikymas nebus toleruojamas ir bus imtasi griežtų sankcijų.

Susitikimo metu buvo aptartos ir kitos finansinių paramos mechanizmų galimybės sprendžiant Joniškio rajono problemas,  dalyvavimo perspektyvos Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programoje.

 Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook