Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. lapkričio 28 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Direktorė Valė Kulvinskienė Skaidrumo akademijoje pristatė antikorupcines iniciatyvas

Iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ renginyje „Antikorupcinė politika savivaldoje:iššūkiai ir galimybės“ Joniškio rajono savivaldybės patirtimi dalinosi Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Valė Kulvinskienė.

„Sąžiningos veiklos valstybės tarnyboje pagrindinis principas – tarnauti žmonėms. Nedideli ir nebrangūs pokyčiai gali stipriai pakeisti organizacijos įpročius, didinti visuomenės pasitikėjimą ja. Kad ir ką bedarytum, reikia pradėti nuo savęs“, – teigė Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Valė Kulvinskienė.

Renginio metu patirtimi dalinosi Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT), Prienų, Vilniaus miesto savivaldybių bei AB „Vilniaus šilumos tinklai“ atstovai. Nuotolinėje diskusijoje dalyvavo apie 100 atstovų iš daugiau kaip 30 Lietuvos savivaldybių.

Diskusijoje sveikinimo žodį tarė STT direktorius Žydrūnas Bartkus, renginio pranešėjai pasidalino antikorupcinės aplinkos kūrimo patirtimi ir aptarė praktinius patarimus, kokias korupcijos prevencijos priemones galima įgyvendinti organizacijose.

Skaidrumo akademijos dalyviai – ministerijos, savivaldybės, valstybės ir savivaldybių institucijos ir jų valdomos įmonės bei kiti viešojo sektoriaus subjektai, kurios įsitraukia į projektą savo noru.

Skaidrumo akademija – tai gerosios antikorupcinės praktikos mainų vieta, kur didžiausią patirtį sukaupę ir aukščiausią kompetenciją turintys skaidrumo standartų ekspertai dalijasi patirtimi ir patarimais, kaip organizacijoje kurti korupcijai atsparią aplinką.

Pranešėjų pasisakymai ir pristatymai

Daugiau informacijos ir dalyvio anketa – www.skaidrumoakademija.lt ir Skaidrumo akademijos LinkedIn profilyje.

 Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook