Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. lapkričio 28 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Darbuotojų priėmimui į pareigas savivaldybės įstaigose ir įmonėse – daugiau viešumo

Šią savaitę rajono meras Vitalijus Gailius atkreipė dėmesį dėl informacijos viešinimo priimant į pareigas darbuotojus savivaldybės įstaigose ir įmonėse. Savivaldybės meras skatino  savivaldybės administraciją ieškoti priemonių, kurios sudarytų visuomenei sąlygas gauti internetu ir vienoje vietoje surasti informaciją apie savivaldybės biudžetinėse įstaigose ir įmonėse vykdomas darbuotojų paieškas, organizuojamas atrankas ar skelbiamus konkursus į pareigas.

„Daugiau viešumo ir skaidrumo“, – sakė rajono meras.

Įgyvendinant savivaldybės mero pastebėjimus, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė priėmė sprendimą ir išsiuntė savivaldybės įstaigoms ir įmonėms nurodymą dėl informacijos skelbimo vienoje vietoje – Joniškio rajono savivaldybės interneto svetainės skyriuje „Savivaldybė“–„Personalo paieška“. Nuo šiol šiame skyriuje bus publikuojama informacija ne tik apie savivaldybės administracijoje vykdomus konkursus ar atrankas, bet ir apie savivaldybės biudžetinėse įstaigose ir įmonėse vykdomas darbuotojų paieškas, atrankas ar konkursus.

Jau nuo 2003 metų galioja reikalavimas valstybės ir savivaldybių institucijoms bei įstaigoms turėti savo interneto svetainę ir joje skelbti visą aktualią su jų veikla susijusią informaciją. Nors yra nustatyti aiškūs reikalavimai, kokia informacija ir kaip turi būti skelbiama, šioje srityje išlieka nemažai problemų – savivaldybės įstaigos nepilnai atsižvelgia į nustatytus reikalavimus svetainių struktūrai, skelbia ne visą privalomą informaciją, laiku neatnaujinami skelbiami duomenys.

Dėl skirtingos valstybės institucijų interneto svetainių struktūros, žmonėms neretai tenka ilgokai klaidžioti po skirtingų įstaigų ir įmonių interneto svetaines, kol randama būtent tai, ko reikia, o tai sukelia žmonių nepasitenkinimą, – sako Kanceliarijos skyriaus vedėja Rasa Lapukienė.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook