Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. gruodžio 2 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Aptarta situacija švietimo įstaigose

Savivaldybės vadovų ir švietimo įstaigų direktorių pasitarimo metu aptarta situacija rajono švietimo įstaigose. Įstaigų vadovai pristatė, kaip sekasi dirbti esant nepalankiai epidemiologinei situacijai.

Praėjusią savaitę į ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo įstaigas įprastu būdu ugdytis grįžo ikimokyklinukai, priešmokyklinukai ir 1-5 klasių mokiniai, o abiturientai visose trijose rajono gimnazijose yra ugdomi mišriuoju būdu: dalį laiko mokosi mokykloje kontaktiniu būdu, kitą dalį – nuotoliniu. Nustačius COVID-19 atvejų „Aušros“ gimnazijoje, šios gimnazijos abiturientai nuo lapkričio 25 d. mokosi nuotoliniu būdu.

Kitų ugdymo įstaigų vadovai informavo, kad padėtis yra akylai stebima, imamasi visų saugomo priemonių, tad kol kas ligos protrūkių išvengta, darbas vyksta sklandžiai. Savivaldybės vadovai pabrėžė, kad naujų sprendimų dėl ugdymo galima tikėtis sulaukus LR Vyriausybės nutarimo, jie taip pat akcentavo, kad būtina stebėti situaciją ugdymo įstaigose, o jai pasikeitus, nedelsiant informuoti atitinkamas institucijas.

Pasitarimo metu taip pat aptarti kiti su ugdymu susiję klausimai: pristatyti brandos egzaminų pasirinkimo registracijos pokyčiai, praėjusios brandos egzaminų sesijos rezultatai, skaitmeninio ugdymo turinio dalykai. Pasitarime dalyvavę „Eduka" įmonės atstovai pristatė jų parengtas ir mokyklose gana populiarias skaitmenines ugdymo priemones, supažindino su licenzijų įsigyjimo įkainiais, sąlygomis, išsamiai supažindino su „Eduka klasės“ privalumais bei mokytojams siūlomomis kvalifikacijos tobulinimo programomis, atsakė į mokyklų vadovams rūpimus klausimus.

Įmonės „Technopynė" atstovas  pristatė kūno temperatūros matavimo sistemas, kurios gali būti naudingos ir ikimokyklinio, priešmokyklinio  bei bendrojo ugdymo įstaigose. Taip pat, susirinkimo metu rajono ugdymo įstaigos paragintos dalyvauti konkurse „Joniškis be korupcijos“.Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook