Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. rugpjūčio 5 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Apie šildymo sezono pabaigą vartotojai turi teisę nuspręsti patys

Informuojame, kad sprendimą baigti šildymo sezoną anksčiau, nei jo pabaigą paskelbė savivaldybės administracija, organizuoja daugiabučių namų valdytojai – bendrijos pirmininkas arba namo administratorius. Gyventojai balsų dauguma (50+1 proc.) turi teisę patys nuspręsti dėl šildymo pabaigos savo daugiabutyje užpildant daugiabučio namo savininkų susirinkimo protokolą (protokolo pavyzdys)

Jeigu šilumos vartotojai nusprendė kitu laiku, negu Joniškio rajono savivaldybės administracijos nustatyta, baigti šildymo sezoną, jie apie savo sprendimą praneša šilumos tiekėjui, o šis ne vėliau kaip per 2 darbo dienas duoda leidimą pastato savininkui arba šildymo ir karšto vandens sistemos prižiūrėtojui sprendimą įgyvendinti.

Teisės aktais nustatyta, kad šildymo sezoną galima baigti, kai tris paras iš eilės vidutinė lauko oro temperatūra yra aukštesnė už +10° C. Vartotojai, įskaitant ir daugiabučius gyvenamuosius namus, gali baigti šildymą savo nuožiūra, nepažeidžiant gyvenamose ar kitos paskirties patalpose nustatytų higienos normų.

Užpildytas protokolas el. paštu persiunčiamas nurodytais el. pašto adresais butuuk@gmail.com ir joniskio.energija@fortum.lt. Daugiabučių, kuriuos administruoja UAB Joniškio butų ūkis, gyventojai gali kreiptis į bendrovę tel. 8 426 60 472, el. p. butuuk@gmail.com. Daugiabučių, kuriuose įsteigtos bendrijos, gyventojai turi kreiptis į bendrijos pirmininką.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook