Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. rugsėjo 19 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
NVO aktualijos
Įvyko Joniškio, Šiaulių ir Pakruojo miestų VVG bendradarbiavimo susitikimas
Praėjusią savaitę įvyko Joniškio, Šiaulių ir Pakruojo miestų vietos veiklos grupių bendradarbiavimo susitikimas. Joniškyje vykusiame susitikime dalyvavo Joniškio miesto VVG vadovė Vaida Aleknavičienė, Pakruojo miesto VVG vadovė Vaida Šeižė ir Šiaulių miesto VVG vadovė Diana Armalienė.
Plačiau
Posėdžiavo naujoji NVO taryba
Balandžio 9 d. į pirmąjį nuotolinį posėdį rinkosi naujoji Joniškio rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų (toliau – NVO) taryba, kurios sudėtis patvirtinta Joniškio rajono savivaldybės tarybos 2021-03-25 sprendimu Nr. T-32.
Plačiau
Moderni produktų apdorojimo įranga pasiekė Stupurų kaimo bendruomenę
Stupurų kaimo bendruomenei nauji 2021 metai prasidėjo darbingai. Nestokojantys idėjų stupuriškiai nutarė ir toliau plėsti savo veiklą maisto gaminimo srityje. Sena svajonė išbandyti liofiliatorių jau išsipildė. Stupurų kaimo bendruomenė sėkmingai įgyvendino projektą „Produktų apdirbimas skatinant ekonominę veiklą“, kurio bendra vertė 10520,47 eurai.
Plačiau
Gaižaičiuose atnaujinta krepšinio aikštelė
Gaižaičių kaimo bendruomenė baigė įgyvendinti projektą „Sportuojanti visuomenė“, pateiktą nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo projektų atrankos konkursui. Projekto vertė 679 eurai.
Plačiau
Nevyriausybinės organizacijos kviečiamos įregistruoti NVO statusą
Lietuvoje veikiančios nevyriausybinės organizacijos (NVO) jau gali nesunkiai, greitai ir, svarbiausia, nemokamai įregistruoti NVO statusą Registrų centre. Šis statusas leis ne tik lengviau identifikuoti visuomenės labui veikiančias asociacijas, labdaros ir paramos fondus ar viešąsias įstaigas, bet ir turėti tikslesnius duomenis apie šalyje veikiančias nevyriausybines organizacijas ir taip užtikrinti efektyvesnį valstybės politikos formavimą, stiprinant nevyriausybines organizacijas.
Plačiau
Pošupių kaime atnaujintos viešosios erdvės
Pošupių kaimo bendruomenės veiklos prioritetas – skatinti bendradarbiavimą rengiant kultūrinius renginius bei sukuriant palankias sąlygas poilsiui. Kaime esančiame 35 arų sklype jau yra įgyvendintas ne vienas projektas, skirtas tinkamai erdvei sukurti, pastatyta pakyla-scena, suoliukai, šiukšliadėžės, įrengtos krepšinio, tinklinio aikštelės.
Plačiau