Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. rugsėjo 26 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Šiandien pradedama Joniškio rajono medikų vakcinacija nuo COVID-19

Šiandien į VšĮ „Joniškio ligoninę“ pristatyta dviejų farmacijos kompanijų „BioNTech“ ir „Pfizer“ bendrai sukurtos vakcinos pirmoji siunta – 150 vakcinos dozių ir jau atliekami pirmieji skiepai. Planuojama skiepus atlikti per 2-3 dienas, pirmiausia bus skiepijami su koronavirusu sergančių pacientų gydymu dirbantys,  greitosios medicinos pagalbos darbuotojai.

LR sveikatos ministro įsakyme numatyta pirmąjį 2021 m. ketvirtį skiepyti medikus ir savanorius, dalyvaujančius COVID-19 ligos gydyme, didžiausios rizikos pacientus, mobiliųjų punktų ir karščiavimo klinikų, slaugos, palaikomojo gydymo ir socialinės globos įstaigų darbuotojus ir gyventojus.

„Kartu su visais joniškiečiais džiaugiuosi prasidėjusiu neabejotinai skaidriu skiepų procesu“, – sakė meras Vitalijus Gailius.

Atkeliaujant naujoms vakcinų siuntoms vyks tolimesnis skiepijimo etapas minėtoms žmonių grupėms. Primename, kad Joniškio rajono savivaldybėje yra paskirta vakcinaciją organizuojanti asmens sveikatos priežiūros įstaiga – Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centras.

Išsamesnė informacija apie skiepijimo procesą kitoms asmenų grupėms bus nuolat atnaujinama ir pateikiama Joniškio rajono savivaldybės interneto svetainėje bei oficialioje socialinio tinklapio „Facebook“ paskyroje.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook