Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. gruodžio 2 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Savivaldybei – padėka už geranoriškumą ir pilietiškumą

Nuo naujų metų pradėtas įgyvendinti naujas nuteistųjų integracijos-palydėjimo modelis, kurį parengė Socialinės apsaugos ir darbo bei Teisingumo ministerijos kartu su Kalėjimų departamentu.

Joniškio rajono savivaldybės administracija sulaukė padėkos laiško iš Laisvės atėmimo vietų ligoninės, kuriuo buvo pasidalinta ir su Kalėjimų departamentu prie Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerijos. Minėtame laiške rašoma:

„Norime pasidžiaugti ir pareikšti padėką Joniškio rajono savivaldybės administracijai už bendradarbiavimą, parodytą geranoriškumą ir pilietiškumą organizuojant nuteistojo palydėjimą iš įstaigos. Pateikus savivaldybei informaciją, jog ruošiamas paleidimui į laisvę asmuo su judėjimo negalia (vaikšto su ramentais), neturintis artimųjų bei planuoja grįžti gyventi į savo būstą, kuriame gyveno iki nuteisimo (nuteistas buvo prieš 6 metus), gavome skubu pranešimą, jog patikrinus gyvenimo sąlygas, jie susirūpino, kad būstas yra be socialinių patogumų, nešildomas ir neprižiūrėtas. Taip pat jie pasiūlė alternatyvą – nuteistajam laikinai apsigyventi Krizių centre-nakvynės namuose, o persikelti į nuosavą būstą tik tada, kai bus sutvarkytas gerbuvis. Savivaldybės administracija taip pat pasirūpino transportu bei nuteistojo paleidimo dieną atvyko pasiimti iš Ligoninės."

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook