Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. gruodžio 2 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Seniūnaičių rinkimai 2019 m. (atnaujinta informacija)

2019 m. spalio mėnesio pradžioje vyko Joniškio rajono savivaldybės seniūnaičių rinkimai. Skelbiame išrinktų seniūnaičių sąrašą. Seniūnaičių rinkimai laikomi neįvykusiais (rinkimuose dalyvavo mažiau kaip 5 procentai seniūnaitijos gyventojų) Joniškio seniūnijos Draugystės, Malūno, Parko ir Sidabros seniūnaitijose ir Žagarės seniūnijos Senosios Žagarės, Žagarės centro ir Švėtės seniūnaitijose, todėl šiose seniūnaitijose skelbiami pakartotiniai seniūnaičių rinkimai.

Kviečiame Joniškio rajono savivaldybės gyventojus, siūlyti kandidatus į seniūnaitijos seniūnaičius ir dalyvauti seniūnaičių pakartotiniuose rinkimuose. Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai, bendruomeninės organizacijos.

Išrinktų seniūnaičių sąrašas ir pakartotinių rinkimų grafikas

Dokumentai dėl kandidatų į seniūnaičius teikiami raštu, kurios veiklos teritorijai priskirta seniūnaitija, seniūnui. Kandidatų į seniūnaičius registracija prasideda prieš 15 kalendorinių dienų ir baigiasi likus 5 kalendorinėms dienoms iki seniūnaičių rinkimų.

Kandidatu į seniūnaičius gali būti pilnametis seniūnaitijos gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius. Siūlymus su kandidato pridedamais dokumentais prašome teikti raštu  seniūnijos, kurios veiklos teritorija priskirta seniūnaitijai, seniūnui.

Kartu su siūlymu pridedami šie dokumentai:

  • nustatytos formos užpildytas rašytinis kandidato sutikimas (forma patvirtinta, Joniškio rajono savivaldybės tarybos 2019 m. rugsėjo 26 d. sprendimu T-199);
  • kandidato asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
  • trumpas gyvenimo aprašymas (CV);
  • kandidato nuotrauka (dydis 3 x 4 cm).
Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook