Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. lapkričio 28 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
2021-04-08
Primename, kad nuo balandžio mėn. Joniškio rajono savivaldybės teritorijoje pradedamas žaliųjų atliekų surinkimas. Žaliosios atliekos – tai medžių ir krūmų šakos (susmulkintos iki 10-15 cm), žolė, pjuvenos, lapai, gėlės. Jas griežtai draudžiama mesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerį ir šalinti sąvartynuose ar deginti sklypuose. Šioms atliekoms surinkti skirti žaliųjų atliekų surinkimo konteineriai, didmaišiai.
2021-04-01
Joniškio rajono savivaldybė palaiko Nrakotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento iniciatyvą – šiuolaikiškų ir interaktyvių svetainių plėtojimą ir viešinimą. Svetainių turiniu siekiama ugdyti jaunų žmonių sąmoningumą, kritišką mąstymą psichoaktyviųjų medžiagų temomis, motyvuoti visuomenę nerūkyti, o pradėjusius – atsisakyti žalingo įpročio, taip pat padėti tėvams stiprinti ryšį su vaikais.
2021-03-09
Nuo š. m. sausio 1 d. įsigaliojo papildomi draudimai ir ribojimai rūkyti daugiabučių gyvenamųjų namų balkonuose, terasose, lodžijose. Tyrimai rodo, kad tik 1-5 proc. bandžiusiųjų savarankiškai mesti rūkyti pavyksta nerūkyti ilgiau nei metus, nes mesti rūkyti nėra paprasta dėl psichologinės ir fizinės priklausomybės nuo tabako.
2021-03-01
Kovo 1-ąją minima Tarptautinė civilinės saugos diena. Jos metu atkreipiamas visuomenės dėmesys į pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms svarbą. Vilniaus priešgaisrinė gelbėjimo valdyba ta proga pasirūpino supažindinti su išvykimo krepšiu, dar kitaip – išgyvenimo kuprine. Joje – būtiniausi reikmenys, kurių gali prireikti ekstremaliosios situacijos atveju, jeigu skubiai tektų evakuotis ir palikti namus.
2021-02-25
Joniškio rajono Kalnelio, Rudiškių, Stupurų kadastro vietovėse planuojamas įgyvendinti projektas „Joniškio rajono hidrotechnikos statinių rekonstrukcija“. Projektu siekiama pagerinti kaimo gyventojų bei ūkininkų gyvenimo ir darbo sąlygas bei šių vietovių bendrojo naudojimo melioracijos inžinerinės infrastruktūros techninę būklę.
2021-02-24
Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras reguliariai atlieka mišriųjų atliekų konteinerių patikrą, kad nustatytų, kokios neišrūšiuotos atliekos atkeliauja į sąvartyną ir yra priverstos nugulti į atliekų kapinyną. Kol Lietuvą sukaustęs griežtas karantino apribojimas „užšaldė“ verslus ir apribojo gyventojų įprastą gyvenimo ritmą, tuo pačiu padovanojo laiko apžvelgti ir susitvarkyti savo gyvenamąją aplinką.
2021-02-17
VĮ Valstybinių miškų urėdijos miškininkai įvertino, kokią žalą miškui padarė neseniai šalį savo gausa stebinęs ir dvi paras trukęs snygis, miškuose išvartęs medžius. Miškininkai jau pradėjo tvarkyti išlaužytus medžius, darbus planuojama baigti iki kovo pabaigos.
2021-02-09
Šiaulių regione įrengtos bendro naudojimo atliekų surinkimo konteinerių aikštelės priskiriamos keliems daugiabučiams. Šis sprendimas susijęs su vietos stoka kiemuose. Šiaulių regiono atliekų tvarkymo specialistai dažnai sulaukia gyventojų nusiskundimų, kad bendro naudojimo atliekų konteinerių aikštelės dažnai virsta nelegaliais sąvartynais, jog priversta įvairių didelių gabaritų atliekų.
2021-02-03
Rūšiuojamų atliekų konteineriai, daugelio vadinami tiesiog „varpeliais“ antžeminiai konteineriai ar juos palaipsniui keičiantys pusiau požeminiai atliekų surinkimo konteineriai, t. y. jų dizainas, kartais kelia gyventojų pasipiktinimą dėl atliekų išmetimo angų dydžio, priekaištaujant, kad mažos angos apsunkina rūšiuojamų atliekų išmetimą, todėl atliekos mėtosi šalia konteinerių.
 1 2 3 4 5 6